slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Inowrocław

Apartament do wynajmu Inowrocław

Luksusowy apartament na wynajem w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 200 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 45,75 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać pełny rozkład z dwoma pokojami. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na III piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 4 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem przepięknie umeblowany oraz wyposażony z dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego” (u notariusza). Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu zostało starannie odremontowane łącznie z wymianą wszystkich instalacji.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– wc.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje również atrakcyjną lokalizacją nieopodal licznych sklepów, basenu i strzeżonego parkingu. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznej kwoty czynszu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4481)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl