slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzykondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 68,25 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 495 zł/m2, co daje 648 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2001 roku. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera zabudowę kuchenną + sprzęty AGD słynnej, światowej marki.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim odremontowanym, eleganckim i komfortowym wnętrzem. Warto podkreślić, że pomieszczenia i pokoje są częściowo umeblowane: antresola z pokojem/garderobą + przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Niekwestionowanym udogodnieniem jest komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także swoją malowniczą lokalizacją nad jeziorem i przy lesie, która przypadnie do gustu w szczególności amatorom aktywnego wypoczynku. Znajdą oni bowiem w pobliżu, długie, leśne szlaki spacerowe, biegowe i rowerowe. Lokalizacja zapewnia też szybki dojazd w najróżniejsze części miasta, a także całego Trójmiasta. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: przychodni zdrowia, punktów usługowych, sklepów, placów zabaw, przedszkoli i szkół.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do bogatych rodzin z dziećmi oraz osób ceniących komfort, prestiż, luksus, przestrzeń i ciszę. Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią garaż (dodatkowo płatne). Serdecznie zapraszamy do kontaktu. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-935)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl