slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Casares, Costa Del Sol Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Casares, Costa Del Sol Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Casares, Costa del Sol Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 420 978 zł (13 931 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 102 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim komfortowym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom nie tylko wysoki komfort użytkowania (klimatyzacja), ale również wysoki stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Luksusowy apartament na sprzedaż w opcji z lub bez umeblowania. Kwestia ta podlega indywidualnym ustaleniom z dotychczasowym właścicielem.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się nowoczesną architekturą w stylu śródziemnomorskim i przepięknym tarasem z widokiem na morze. Do dyspozycji mieszkańców są znajdujące się w częściach wspólnych ogrody i baseny. Nie brakuje tu, oczywiście, typowo miejskiej infrastruktury, to znaczy licznych sklepów, barów, restauracji itp. Amatorzy gry w golfa znajdą dla siebie przepiękne pola golfowe. W poczet zalet oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto jeszcze dodać atrakcyjną lokalizację w jednym z najbardziej urokliwych i poszukiwanych miejsc na całym Costa del Sol.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7341)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl