slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, stosunkowo niedawny rok oddania do użytku 2010, a także imponująca cena 599 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 63 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 508 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją malowniczą i unikatową lokalizacją przy 2 zbiornikach wodnych. Amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą tu wiele rowerowych i spacerowych tras. Nie brakuje oczywiście również bogatej infrastruktury handlowo-edukacyjnej: przedszkola + place zabaw dla dzieci + punkty usługowe + sklepy + dyskonty + obiekty kultu religijnego + gabinety lekarskie + obiekty sportowe. Warto dodać, że wspomniana lokalizacja to niezwykle prężnie rozwijająca się dzielnica z dogodnym dojazdem do centrum miasta, jak i całego Trójmiasta.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również wytwornym oraz ciekawie zaaranżowanym wnętrzem, które dodatkowo zostało niedawno odświeżone. Znajdziemy tu następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + przedpokój + balkon + 2 sypialnie + salon + łazienka z wc. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym miejscem w hali garażowej (dodatkowo płatne).

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-915)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl