slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 348 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 43,5 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 tys. zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwo (antywłamaniowe rolety i drzwi, zamknięty teren, monitoring). Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zawiera umeblowanie + wyposażoną kuchnię + sprzęt AGD. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością parking przed posesją. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + łazienka z wc + sypialnia + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż kompletne nowy i komfortowo urządzony z dbałością o każdy detal. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z prywatnym ogrodem do własnej aranżacji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-255)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl