nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 438 000 złotych. Powierzchnia 44,33 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 880 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. IV piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2016 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim prestiżowym, eleganckim wnętrzem oraz zapierającymi dech w piersiach widokami na Orunię Górną. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży kompletnie wyposażony. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska o powierzchni 3,1 m2 (wliczona w cenę) oraz miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 35 000 zł).

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury: przedszkoli, szkół, licznych marketów, dyskontów znanych sieci, piekarni, stacji benzynowych, restauracji, siłowni, przychodni zdrowia oraz rozległych terenów zielonych (park). W razie jakichkolwiek pytań na temat tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zapraszam do kontaktu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-271)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl