przestronny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 280 000 złotych. Powierzchnia 59,18 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 4 731 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. IV piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2013 roku. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży bezczynszowy. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno przynależne miejsce postojowe. Dla podwyższenia komfortu użytkowania luksusowego apartamentu na sprzedaż zainstalowano w nim klimatyzację. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– łazienka z wc
– 2 sypialnie
– przedpokój.

Na wyposażeniu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje umeblowana na wymiar kuchnia wraz ze sprzętem AGD oraz salon. Ponadto dyspozycji przyszłych mieszkańców luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje wózkownia oraz pomieszczenie piwniczne o pow. ok. 4 m2. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacji.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaż. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1635)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl