slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 514 848 zł i powierzchnia 57,48 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północny wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 957 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może w pierwszej kolejności swoją fantastyczną lokalizacją w zielonym sercu miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, które cenią bliskość natury i jednocześnie chcą czerpać korzyści z życia w mieście. Lokalizacja zachwyca bogatą infrastrukturą handlowo-usługową (przedszkole, sklepy, centrum rehabilitacyjne, park, aleje spacerowe, zbiornik retencyjny, siłownia, trasy rowerowe etc.) i dogodnym dojazdem do centrum.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z komórką lokatorską (dodatkowo płatne 4 000 zł). Na zmotoryzowanych czekają naziemne i podziemne miejsca postojowe (dodatkowo płatne: podziemne – 32 000 zł brutto; naziemne – 15 000 zł brutto). W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1368)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl