slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Częstochowa

Apartament do wynajęcia Częstochowa

Luksusowy apartament do wynajmu w Częstochowie (śląskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien. Standard deweloperski. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 500 zł/m-c (netto) i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 96,41 metra kwadratowego.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoim gustownie wyposażonym i umeblowanym wnętrzem oraz przepięknym balkonem. Luksusowy apartament na wynajem wraz z funkcjonalną komórką lokatorską i 2 miejscami parkingowymi (1 pod zadaszoną wiatą + 1 na zewnątrz). Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może przemyślanym rozkładem pomieszczeń, na które składają się:
– salon;
– balkon;
– sypialnia;
– pokój;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje także swoją fantastyczną lokalizacją w nowoczesnym budynku. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest instalacja alarmowa oraz domofon z automatyką bramową (dodatkowo przygotowana instalacja pod monitoring i kamery). Przyszli najmujący będą mogli korzystać z wielu udogodnień w postaci instalacji internetowej + telewizji naziemnej i satelitarnej etc. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9491)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl