slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 36 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 15,5 tys. zł/m2, co daje 558 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2018 roku.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wykończony pod klucz w nowoczesnym i wytwornym designie. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością przynależne miejsce parkingowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 35 tys. zł). Z balkonu oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu rozpościera się piękny widok na las. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje domownikom intymność i komfort (rolety w oknach). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu nowoczesnym designem i funkcjonalnym układem pomieszczeń: łazienka + przedpokój + balkon + pokój dzienny + aneks kuchenny + sypialnia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnym klientom, którzy szukają najwyższego standardu, wygody, prestiżu i cenią kontakt z naturą. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyci również amatorów jazdy konnej, windsurfingu i kajakarstwa ze względu na pobliskie tereny sprzyjające uprawianiu tych sportów. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa nobilitującą lokalizacją na ogrodzonym, monitorowanym i prestiżowym osiedlu bardzo blisko piaszczystej plaży (kilka minut spacerem). Wokół cisza, spokój i dużo zieleni. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1801)

Kontakt:
e-mail: d.mazerant@wgn.pl