slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 580 000 zł i powierzchnia 69 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1994 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 406 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż oczarowuje już od przekroczenia progu jasnym, widnym i słonecznym wnętrzem, a przy okazji zaaranżowanym w gustownym stylu. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń w tym luksusowym apartamencie na sprzedaż prezentuje się następująco:
– salon;
– 2 sypialnie;
– balkon typu loggia;
– kuchnia;
– 2 łazienki;
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy duża piwnica.

Luksusowy apartament do sprzedaży z opcjonalnym pozostawieniem zastanego w nim umeblowania (do negocjacji). Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż zaliczyć należy także fantastyczną lokalizację w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy, z dala od miejskiego gwaru. Na wyciągnięcie ręki: apteki, szkoły, place zabaw, przychodnie, sklepy, punkty usługowe. Na zmotoryzowanych czeka duży parking. Polecamy i zapraszamy na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje do negocjacji. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14098)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl