slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia

Apartament na sprzedaż Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją komfortową powierzchnią 68 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 13 779 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 937 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Przyszli kupujący zwolnieni są z konieczność zapłaty 2% podatku PCC.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym miejscem postojowym w hali garażowej + komórką lokatorską (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają przeciwpożarowe kurtyny, zamknięty charakter osiedla, monitoring oraz domofon połączony z portiernią i całodobową ochroną.

Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie nowy, wyposażony w renomowanej klasy sprzęty AGD najnowszej generacji, a także profesjonalne oświetlenie, meble i markową armaturę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży niesłychanie przestronny, jasny, widny i słoneczny. Co więcej, luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim ciekawie zaaranżowanym wnętrzem, gdzie nowoczesny design przeplata się z ponadczasową klasyką w modnych barwach bieli, błękitu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie + łazienka z wc + osobne wc + hol + aneks kuchenny + pokój dzienny + taras. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego osiedla w topowej lokalizacji, nieopodal Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Blisko stąd do morza i całego Trójmiasta. Wokół rozwinięta infrastruktura:
– przychodnie zdrowia;
– przedszkola;
– szkoły;
– dyskontów znanych marek;
– delikatesy;
– sklepy;
– centra handlowe.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1123)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl