slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Mazury

Apartament do sprzedaży Mazury

Luksusowy apartament na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 585 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 80 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 313 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji fantastyczną lokalizacją w jednej z najbardziej znanych miejscowości Mazur i bliskości słynnego portu jachtowego. Wokół cisza i spokój. Na szczęście okolica bogata jest w rozwiniętą infrastrukturę handlową. Mamy tu zatem najróżniejsze sklepy, szkoły, punkty usługowe. Okolica przypadnie do gustu nie tylko wielbicielom sportów wodnych, żeglowania czy szeroko rozumianego ruchu na świeżym powietrzu. To także znakomita propozycja dla najbardziej zamożnych klientów, którzy chcą zrelaksować się po ciężkim dniu pracy w miejscu bliskim naturze. Majętne rodziny posiadające większą liczbę pojazdów docenią nieodpłatne miejsca parkingowe z tyłu kamienicy.

Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje bezpieczeństwo i komfort. O to pierwsze dbają antywłamaniowe zamki w drzwiach. Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność piwnicy. Z długiej listy ciekawostek warto wspomnieć o tym, że drzwi do luksusowego apartamentu na sprzedaż sprowadzone były na indywidualne zamówienie prosto z Holandii. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód i komfortu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + kuchnia + łazienka + 2 sypialnie + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu, kontaktu z pośrednikiem, a także jego zakupu. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, prezentacji, a także zakupu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1340)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl