elegancki salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdynia

Apartament na sprzedaż Gdynia

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 739 tys. złotych. Powierzchnia 51 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje pułap cenowy 14 490 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą dwa pokoje. Drugie piętro w trzykondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 2005. Wystawa okien na 3 strony świata: północ, południe i zachód.

Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się jako zakup inwestycyjny przy najmie krótko lub długoterminowym uzyskujące 8% ROI. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością przynależne miejsce w hali garażowej. Dla wszystkich przygotowano natomiast komórki lokatorskie w cenie 35  tys. zł.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon + taras + jadalnia + łazienka + aneks kuchenny + garderoba + sypialnia. Na osobną uwagę zasługuje zapierający dech w piersiach widok z okien oraz tarasu na zadbany ogród. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest po generalnym remoncie, a cały teren wokół został ogrodzony i zabezpieczenie domofonem.

Długa listę zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka atrakcyjna lokalizacja w poszukiwanej na rynku, nadmorskiej dzielnicy. Panuje tu znakomity klimat, cisza i spokój. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do pozostałych miast metropolii. Na plaże można dojść spacerem w kilka minut.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (008-91)

Kontakt:
e-mail: k.stachowska.jurgiel@wgn.pl