nowoczesny salon i kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Torreviej (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Torreviej). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Rynek pierwotny. Cena – 159 900 EUR (693 966 złotych). Powierzchnia 137,16 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 5 060 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą cztery pokoje. Parter w pięciokondygnacyjnym budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób, chcących komfortowo i zdrowo żyć. Tutejszy klimat uchodzi bowiem za jeden z najzdrowszych na świecie. Tak uznała Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Słońce świeci tu przez 3000 godziny w roku, a średnia temperatura roczna to +20 st. C. Pisząc o lokalizacji luksusowego apartamentu na sprzedaż, nie sposób nie wspomnieć o bliskości morza, pięknych krajobrazach, zatok otoczonych palmami, a także słynnego parku „Parque de las Naciones”, w którym pływają żółwie i kolorowe karpie. Park znany jest również ze swojej reprodukcji mapy Europy, jeziora oraz kaplicy św. Emidiusza.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: taras + 3 sypialnie + 2 łazienki + salon + kuchnia. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży olśniewa prestiżem, komfortem, a także przestronnością pomieszczeń. Ponadto na przyszłych właścicieli czeka basen w częściach wspólnych oraz starannie utrzymane tereny zielone.

Biuro WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-109)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)