slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 684 tys. zł i powierzchnia 69 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien na 4 strony świata. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 913 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją bardzo blisko piaszczystej plaży (15 minut). Nieopodal znajdziemy: słynne centrum z basenami i zjeżdżalniami, punkty usługowe, centra handlowe, salony piękności, restauracje, sklepy, szkoły, przychodnie lekarskie, przedszkola, place zabaw. Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje mieszkańcom nie tylko najwyższe poczucie bezpieczeństwa (domofonem + monitoring + spokojne sąsiedztwo), ale i wygody. Olbrzymią zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest także możliwość nabycia komórki lokatorskiej. Zmotoryzowani z kolei mogą dokupić miejsce postojowe w hali garażowej.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem z myślą o bezpiecznej lokacie kapitału, zakupie inwestycyjnym, dochodowym wynajmie czy odsprzedaży z ogromnym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w malowniczej lokalizacji, w tzw. „sercu małego Trójmiasta Kaszubskiego”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może gustownie zaaranżowanym wnętrzem: spiżarnia/garderoba + spiżarnia/garderoba + przedpokój + łazienka + gabinet + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + balkon. Niecodziennie spotykanym elementem dekoracyjnym jest nowoczesna, akustyczna dekoracja ściany w postaci lameli z naturalnego dębu, która dodaje klasy i elegancji. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup luksusowego apartamentu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz kodeks etyki zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Już dzisiaj umów się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Kupując ten ekskluzywny apartament, możesz skorzystać z kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-481)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl