slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 73 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 521 zł/m2. Kamienica z 1960 roku o jednej kondygnacji z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 549 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom zarówno najwyższy komfort, jak i poczucie bezpieczeństwa (domofon). Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwnicze. Zmotoryzowanych ucieszą ogólnodostępne miejsca parkingowe przy budynku. Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje również doskonałą lokalizacją na cichym osiedlu. W zasięgu wzroku parki, hurtownie, lodziarnie, apteki, markety, siłownie na świeżym powietrzu, place zabaw, szkoły, przedszkola, żłobki etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży estetycznie odremontowany. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym: przedpokój, łazienka, 3 sypialnie, pokój dzienny, aneks kuchenny. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.gn.pl. Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową. Do zakupu nieruchomości trzeba doliczyć koszty notarialne, bez prowizji dla biura nieruchomości. Nasz doradca kredytowy pomoże w uzyskaniu kredytu 2% i przeprowadzi przez cały proces kredytowania, dzięki temu masz pewność, że transakcja będzie bezpieczna. Skorzystaj z możliwości zakupu luksusowego apartamentu bez podatku PCC.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-539)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl