slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 6-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 339 000 zł i powierzchnia 44 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na IV piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1970 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 705 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoim przepięknie odremontowanym, wyposażonym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne (w cenie). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– przedpokój;
– kuchnia;
– łazienka;
– 2 pokoje;
– balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją na terenie spokojnego i cichego osiedla. W zasięgu wzroku przedszkola, żłobki, szkoły, przychodnie lekarskie, poczta, supermarkety, dyskonty znanych sieci, kościoły etc. Na zmotoryzowanych czeka parking z ogólnodostępnymi miejscami. Gwarancją bezpieczeństwa jest domofon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży także dla obcokrajowców. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-149)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl