slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 50 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9,5 tys. zł/m2. Budynek o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 475 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszeni dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym osobom szukającym swojego pierwszego lokum. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje korzystną lokalizacją stanowiącą złoty środek pomiędzy miastem a podmiejskim spokojem. Dużym udogodnieniem jest na pewno bogata infrastruktura w postaci przedszkoli, żłobków, centr handlowych, dyskontów, sklepów. Warto podkreślić, że lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do nitki autostrady A2 oraz do autostradowych obwodnic: S11 i S5. Na rodziny posiadające samochód czeka dedykowane miejsce postojowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom światowy poziom życia, o co dba m.in. ogrzewanie podłogowe + przepiękny ogród. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje wytwornym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem w modnych, neutralnych kolorach (biel, naturalne drewno, grafit). Duże wrażenie robi na pewno efektowne oświetlenie i designerskie kaloryfery. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka + sypialnia + pokój dzienny + wiatrołap + przedpokój + taras + aneks kuchenny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu i możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-22)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl