śródziemnomorski design pokoju dziennego w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Manilva, Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Manilva, Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Manilva, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 607 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 83 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 319 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale. Świetnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i pod zakup inwestycyjny. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje m.in.:
– zainstalowaną klimatyzację (grzanie/chłodzenie)
– podwójne drzwi szklane i okna z żaluzjami w sypialniach
– winylowe podłogi w łazienkach i kuchni
– marmurowe podłogi w sypialniach i salonie
– wyposażoną kuchnię
– prywatne miejsce parkingowe.

Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do majętnych osób, a w szczególności entuzjastów golfa, ponieważ w pobliżu mieści się kilka słynnych pól golfowych. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji, na wyciągnięcie ręki znajdziemy: sklepy, centra handlowe, bary, port, marinę, markety, restaurację.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim mieszkańcom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa (monitoring, zamknięty/ogrodzony charakter osiedla). Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + 2 łazienki + taras + pokój dzienny + 2 sypialnie. Luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się na terenie nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego kilkaset metrów od morza z basenami, kortami tenisowymi, fitness clubami, kinami, barami i ogrodami. Na koniec warto dodać, że z okien luksusowego apartamentu na sprzedaż rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na morze.

Gwarantuję kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnego apartamentu należącego do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8590)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl