slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 689 tys. zł (10 284 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2016 roku o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 67 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca znakomitą lokalizacją gwarantującą wysoki stopień prywatności i dogodny dojazd do centrum miasta (15 min.). W pobliżu znajdziemy rozwiniętą infrastrukturę: żłobki + przedszkola + punkty usługowe + sklepy. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + kuchnio-jadalnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom komfort i bezpieczeństwo (antywłamaniowe rolety).

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną komórką lokatorską (dodatkowo płatne: 10 000 zł) i opcją zakupu miejsca postojowego. Do wyboru są miejsca naziemne w cenie 20 tys. zł oraz podziemne za 60 tys. zł. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto bajkowym ogrodem, wytwornym wnętrzem i ciekawą aranżacją pomieszczeń. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12971)

Kontakt:
e-mail: k.kijko@wgn.pl