slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dziesięciokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 380 tys. zł i powierzchnia 59,3 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na ósmym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku wschód – zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1980 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 408 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. W zasięgu wzroku mamy punkty usługowe + sieci handlowe + szkoły + przedszkola. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną piwnicą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom również ogromne poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiadają solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Cena obejmuje meble w zabudowie + osprzęt widoczny na zdjęciach + kuchnię + szafy. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest całkowicie odremontowane z dbałością o każdy detal: przedpokój + wc + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia + balkon + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, wygodą, prestiżem i gwarancją europejskiego standardu życia. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także do zapoznania się ze szczegółami oferty. Przed prezentacją luksusowego apartamentu na sprzedaż niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ekskluzywnego apartamentu), przed oględzinami.

Z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie do luksusowego apartamentu bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu nasze biuro gwarantuje pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty i zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3101)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl