slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Cadiz, San Roque)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Cadiz, San Roque)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Cadiz, San Roque (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 184 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 114 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,161 mln zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Wnętrze luksusowego apartamentu zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami i naszpikowane najnowocześniejszą elektroniką, czyniąc z niego tzw. „smart house”. Doskonała lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży oddalony jest zaledwie 1,2 kilometra od plaży. Nieopodal słynne pole golfowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie elitarnego kompleksu z ogrodami oraz basenami. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującymi widokami na morzem i obszar chroniony Guadalquiton.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7340)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl