slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 59,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 210 zł/m2, co daje 429 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1981 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim klimatycznym, komfortowym oraz odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. W trakcie prac remontowych skuto tynki, wymieniono instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną jest nowa, wstawiono nowe okna PCV, wstawiono wewnętrzne i zewnętrzne drzwi, położono nowe podłogi etc. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży bez widocznych mebli ruchomych (pozostają tylko meble w zabudowie).

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: przedszkola, szkoły, sklepów, punktów usługowych etc. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Doradca ds. nieruchomości Tomasz Kazuś nr licencji zawodowej 24610. Przed prezentacją tego luksusowego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ekskluzywnego apartamentu) przed prezentacją. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu biuro zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jego zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3106)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl