slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benidorm, Urb. Las lomas)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benidorm, Urb. Las lomas)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Benidorm, Urb. Las Lomas (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 109 m2, lokalizacją na dwunastym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 15 275 zł/m2. Drapacz chmur z 2020 roku o dwudziestu dziewięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,665 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale – doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również jako atrakcyjna inwestycja na wynajem. Osoby zmotoryzowane mogą dokupić miejsca parkingowe (dodatkowo płatne). Kolejnym udogodnieniem jest z pewnością obecność komórki lokatorskiej (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego osiedla z bajkowymi ogrodami, basenami, jacuzzi, salonami, barami, obiektami sportowymi (basen, kort) itp. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: osoby preferujące relaks i spokój ucieszą strefy relaksu, z kolei amatorzy aktywnego wypoczynku docenią basen i ściany wspinaczkowe. Rodziny z małymi dziećmi ucieszą place zabaw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w futurystycznym budynku w kształcie przypominającym fale tylko kilkaset metrów od plaży. Na koniec warto dodać, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament uważany jest za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8833)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl