nowoczesny design wnętrza ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Benidorm, Urb. Las Lomas)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benidorm, Urb. Las Lomas)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Benidorm, Urb. Las Lomas (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 1 462 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym apartamentowcu o 29 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 115 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 717 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – perfekcyjnie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również jako korzystna inwestycja pod wynajem. Właściciele aut mogą dokupić miejsca parkingowe (14 – 28 mkw.) w cenach 20 000 – 22 000 EUR. Dużym udogodnieniem jest na pewno również obecność komórek lokatorskich (również dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją prestiżową lokalizacją z przepięknymi ogrodami, basenami, jacuzzi, salonami, barami, obiektami sportowymi (basen, kort) etc. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: osoby preferujące relaks i spokój mogą cieszyć się strefami relaksu (strefami piknikowymi i stolikami szachowymi, gabinetami masażu i sauną). Natomiast amatorzy aktywnego wypoczynku docenią ściany wspinaczkowe, basen i place zabaw dla dzieci.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w futurystycznym budynku w kształcie przypominającym fale zaledwie 200 m od plaży. Na koniec warto dodać, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament uważany jest za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Gwarantuję kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8833)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl