slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 439 000 zł i powierzchnia 62,61 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1989 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 012 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może wysmakowanym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon;
– balkon;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– 2 sypialnie.
Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż odremontowane z dbałością o każdy detal. W trakcie prac remontowych wymieniona została kanalizacja, instalacja elektryczna, drzwi wejściowe, w łazience wstawiono nową kabinę prysznicową oraz pralkę.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dopisać wspaniałą lokalizację w pobliżu wielu punktów handlowo-usługowych, przychodni zdrowia, szkół, sklepów i lubianego przez mieszkańców parku. Na koniec warto wspomnieć, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne, a sam lokal jest oferowany z księgą wieczystą bez zadłużeń i hipotek. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje widoczne na zdjęciach umeblowanie/wyposażenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3253)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl