slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 2-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 695 000 zł i powierzchnia 72 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 653 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od przekroczenia progu swoim gustownie umeblowanym wnętrzem w nowoczesnym designie dedykowanym majętnym rodzinom z uczącymi się dziećmi lub singlom ceniącym komfort i spokój. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w pobliżu aptek, wyższych uczelni, przychodni zdrowia, szkół, przedszkoli, placów zabaw, centr handlowych, dyskontów popularnych sieci, marketów i sklepów. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto dodać funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi: pomieszczenie gospodarcze + przedpokój + łazienka + kuchnia + pokój dla dzieci + sypialnia + pokój dzienny. Osoby zmotoryzowane docenią dużą liczbę miejsc parkingowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje na terenie monitorowanej i zamkniętej inwestycji o dużym prestiżu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka także nowoczesnym wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament do sprzedaż z przepięknym ogrodem.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 11 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-528)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl