slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Ełk

Apartament do sprzedaży Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 292 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2015. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 58,2 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 599 tys. zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności swoją fantastyczną lokalizacją, która przypadnie do gustu w szczególności zamożnym rodzinom z małymi dziećmi (place zabaw), osobom uprawiającym sport na świeżym powietrzu (las, miejsce ze stojakiem na rowery), a także mieszkańcom posiadającym większą liczbę samochodów (duży parking).

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort oraz wygodę (ogrzewanie podłogowe). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca wytwornym wnętrzem z funkcjonalnym układem pomieszczeń i pokoi: łazienka + garderoba + przedpokój + 2 sypialnie + aneks kuchenny + taras + pokój dzienny. Z okien roztacza się imponujący widok na zieleń (las). Dużym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno jego starannie zadbany i zagospodarowany ogród ze słonecznym tarasem i donicami na wieloletnią roślinność iglastą + kwiaty. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3943)

Kontakt:
e-mail: elk@wgn.pl