slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 60,3 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 446 zł/m2, co daje 449 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2008 roku. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą lokalizacją. W zasięgu wzroku znajdziemy m.in. place zabaw, sklepy, przychodnie, żłobki, szkoły, przedszkola etc. Osoby zmotoryzowane mogą dokupić garaż (miejsce postojowe w cenie 25 tys. zł; comiesięczna opłata za miejsce postojowe w budynku na własność wynosi ok. 70 zł). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętym w cenie kompletnym wyposażeniem. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto wytwornym wnętrzem gwarantującym życie na imponującym poziomie: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto na koniec podkreślić, że wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zaprojektowano z wykorzystaniem klasycznych kolorów: bieli oraz szarości.

Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Doradca ds. Nieruchomości nr. licencji 28058. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3323)

Kontakt:
e-mail: v.nowak@wgn.pl