slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Lublin (okolice)

Apartament do sprzedaży Lublin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Lublina (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 415 tys. zł (7 981 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2003 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 52 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym rodzinom z dzieckiem bądź zamożnym parom. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: cukierni, parków, placów zabaw, przedszkoli, żłobków, sklepów i punktów usługowych. To wyjątkowo zielona i urocza okolica z szybkim dojazdem do centrum.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa gustownie zaaranżowanym i przestronnym wnętrzem z następującym rozkładem: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Na prezentacji poprosimy państwa o podpisanie karty przekazania danych nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-694)

Kontakt:
e-mail: k.bogucinska@wgn.pl