slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na czwartym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 84 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 690 zł/m2, co daje 730 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją na terenie ładnego osiedla pełnego zieleni. Nieopodal znajdziemy szkołę, sklepy, punkty usługowe, przedszkole etc. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do pozostałych dzielnic miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalną komórką lokatorską. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka przynależne, prywatne miejsce postojowe przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom zarówno najwyższy stopień bezpieczeństwa, jak i komfortu. O to pierwsze troszczą się solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Dodatkowym atutem jest zamknięte, nowoczesne osiedle. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa jasnym, słonecznym i komfortowym wnętrzem o następującym układzie: pokój dzienny + 3 sypialnie + 2 tarasy + kuchnia + 2 toalety.

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Doradca ds. Nieruchomości & International Consultant nr licencji zawodowej 27717. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3404)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl