slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Studio / 1 pokój / kawalerka. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 899 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 44 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na czwartym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o pięciu kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa prestiżową lokalizacją w samym centrum (Stare Miasto). Wokół rozwinięta infrastruktura handlowo-rozrywkowo-usługowa: sklepy + punkty usługowe + galerie handlowe + wyższe uczelnie itp. Okolica uważana jest za bezpieczną, spokojną i cichą. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto umeblowanym oraz wyposażonym wnętrzem o praktycznym rozkładzie: aneks kuchenny + salon + balkon + aneks sypialniany + przedpokój + łazienka. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia swoim domownikom życie na światowym poziomie w poczuciu bezpieczeństwa, komfortu i prestiżu. Dla przykładu w jego wnętrzu znajdziemy rozprowadzoną klimatyzację. Bardzo polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13909)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl