slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 64,85 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 790 zł/m2. Budynek z 2018 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 570 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności olbrzymim potencjałem, gdyż tuż po zakupie istnieje możliwość wynajęcia na okres do trzech lat, co gwarantuje natychmiastowy zwrot kapitału. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla majętnych rodzin z dziećmi, zamożnych par oraz bogatych singli. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ciekawą lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie niezbędnej do codziennego życia infrastruktury:
– punkty handlowo-usługowe;
– sklepy;
– przedszkola;
– rezerwaty przyrody;
– parki;
– obiekty sportowe;
– szkoły.
Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do drogi ekspresowej S3.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, gdzie znajdziemy: łazienkę z wc + 2 sypialnie + garderobę + przedpokój + kuchnię + balkon + pokój dzienny. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest umeblowane i wyposażone. Przynależna komórka lokatorska to kolejny z długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Gorąco polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu luksusowego apartamentu) przed jego oględzinami. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez Opiekuna oferty. Klientom zainteresowanym zakupem mieszkania WGN zapewnia pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3462)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl