slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 50,88 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 434 zł/m2. Budynek z 2023 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 480 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności najwyższym standardem wykończenia wnętrza, co zapewnia europejski poziom życia. Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją na terenie nowo wybudowanego osiedla. Do dyspozycji mieszkańców jest rozległy, zielony teren rekreacyjny znajdujący się wewnątrz osiedla z placem zabaw. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert przepięknie i funkcjonalnie zaaranżowanym wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– sypialnia;
– przedpokój;
– łazienka.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wykończony na wysoki standard z użyciem bardzo dobrych materiałów budowanych. Wnętrze dobrze doświetlone dzięki większym niż standardowe oknom siedmiokomorowym. Bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców strzegą solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne.

Luksusowy apartament do sprzedaży częściowo wyposażony. Ekskluzywny apartament na sprzedaż bez zastrzeżeń prawnych, bez hipotek i zadłużeń z księgą wieczystą. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością przynależne miejsce postojowe. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3466)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl