slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 123,28 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 976 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 860 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie wśród stylowych wnętrz zaaranżowanych z niebywałą elegancją. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pełnym, widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym rodzinom z dziećmi, majętnym parom oraz bogatym singlom. Z okien oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na rezerwat przyrody. Miłośnicy zieleni docenią pobliski park.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa urzekającą lokalizacją na jednym z najbardziej pożądanych i najlepiej rozwijających się osiedli miasta. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do drogi ekspresowej S3. W najbliższej okolicy bogata oferta handlowo-usługowo-oświatowa: przedszkola, szkoły, punkty usługowe, sklepy etc. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca estetycznie zaprojektowanym, jasnym wnętrzem. Do dyspozycji domowników jest kilka poziomów:
KONDYGNACJA 0: balkon + pokój dzienny + wc + kuchnia;
KONDYGNACJA I: łazienka + pralnia + 2 sypialnie;
KONDYGNACJA II: sypialnia.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3576)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl