slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 2-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 100 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 300 zł/m2, co daje 630 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 4 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2019 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje już od pierwszej prezentacji swoją kameralną lokalizacją na nowo powstałym osiedlu. To doskonała propozycja dla tych, którzy szukają konsensusu pomiędzy zamieszkaniem w budynku, a w willi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może przepięknym ogrodem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z podziałem na:
PARTER:
– przedsionek;
– salon;
– aneks kuchenny;
– taras;
– wc;
PIĘTRO:
– 3 sypialnie;
– garderoba;
– łazienka;
– balkon;
PODDASZE.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom najwyższy standard komfortu, co zawdzięcza między innymi rozprowadzonemu ogrzewaniu podłogowemu. Gwarancją bezpieczeństwa jest z kolei monitoring. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Doradca ds. Nieruchomości & International Consultant/nr licencji zawodowej 27717. Przed prezentacją luksusowego apartamentu na sprzedaż niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ekskluzywnego apartamentu), przed jego oględzinami. Wraz z właścicielami oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3270)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl