slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 270 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 100 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 2,7 tys. zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży częściowo umeblowany i zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami w bardzo wysokim standardzie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż prezentuje się następująco: przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + salon + 3 sypialnie. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce parkingowe bezpośrednio przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje rewelacyjną lokalizacją blisko centrum. W okolicy znajdziemy żłobek, szkołę, przedszkole, place zabaw, sklepy, kościół, punkty usługowe, aptekę, przychodnię zdrowia etc. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego luksusowego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-212)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl