slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gruzja (Kvariati, Gonio)

Apartament na sprzedaż Gruzja (Kvariati, Gonio)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kvariati, Gonio (Gruzja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzynastokondygnacyjnym bloku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 516 958 zł i powierzchnia 65,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany zostanie do użytku w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 892 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopień nie tylko komfortu i wygody, ale również bezpieczeństwa (całodobowa ochrona). Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje lokatorom wiele rozrywek na znajdujących się w częściach wspólnych: basenie, boisku do siatkówki, amfiteatrze, siłowni, SPA, beach-barze, kasynie czy prywatnej plaży. Smakosze wykwintnej kuchni docenią na pewno prestiżową restaurację z olśniewającym tarasem. Osoby zmotoryzowane z kolei zachwyci duży, podziemny i 2-poziomowy parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz ze znajdującym się w jego wnętrzu umeblowaniem/wyposażeniem (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie „pod klucz”. W jego wnętrzu znajdziemy: balkon + 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka z toaletą + aneks kuchenny + przedpokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa ponadto swoją unikatową lokalizacją w pobliżu granicy tureckiej, nad samym brzegiem Morza Czarnego. W okolicy znajdziemy wiele przyrodniczych oraz historycznych atrakcji. Z okien ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży roztaczają się wspaniałe widoki na góry i morze.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania dla właścicieli, ale również jako znakomity zakup inwestycyjny (dochodowy wynajem turystom). Warto w tym miejscu zaznaczyć, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament mieści się na terenie elitarnej inwestycji z przeznaczeniem pod aparthotel.

Dbając o komfort zainteresowanych klientów, deweloper przygotował kilka atrakcyjnych umów przedwstępnych i różne opcje płatności. Dodatkowo deweloper może pomóc w pozyskaniu kredytu w Gruzji w Banku Of Georgia na bardzo korzystnych warunkach. My również gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-260)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl