slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gruzja (Kvariati, Gonio)

Apartament na sprzedaż Gruzja (Kvariati, Gonio)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kvariati, Gonio (Gruzja). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na dziewiątym piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzynastokondygnacyjny wieżowiec oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 37,3 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 020 zł/m2, co daje 336 440 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany zostanie do użytku w 2023 roku. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu obejmuje metraż ora pełne umeblowanie z wyposażeniem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na użytek własny lub jako zakup inwestycyjny do późniejszego wynajęcia. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności dużym potencjałem. Mieści się on w apartamentowcu, który docelowo ma pełnić funkcję aparthotelu, dlatego też sprawami organizacyjnymi zajmować się będzie operator pełniący wszelkie usługi mieszkaniowe, takie jak:
– zarządzanie;
wynajem;
– całodobowa ochrona;
– recepcja;
– administracja;
– wyposażenie hotelowe;
– parking podziemny.
W częściach wspólnych znajdziemy:
– restaurację z tarasem;
– SPA;
– siłownia;
– kasyno;
– amfiteatr;
– beach-bar;
– otwarty basen;
– boisko do siatkówki;
– prywatną plażę.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zostanie wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie „pod klucz”: łazienka z wc + przedpokój + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Właściciele aut docenią podziemny, dwupoziomowy parking. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się perfekcyjną lokalizacją na terenie luksusowego resortu wypoczynkowego nad samym brzegiem Morza Czarnego, tuż przy granicy z Turcją. Wokół wiele atrakcji historycznych oraz przyrodniczych. Z okien roztacza się imponujący widok na morze oraz góry. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca nowoczesnym wnętrzem i słonecznym balkonem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Deweloper może również pomóc w pozyskaniu kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu w Gruzji w Banku Of Georgia na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu. Udzielę wszelkich dodatkowych informacji. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-261)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl