wizualizacja prezentująca luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Guardamar De Segur (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Guardamar De Segur (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Guardamar De Segur). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Cena – 275 000 EUR (1 199 000 złotych). Powierzchnia 93,72 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 12 793 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą cztery pokoje. Trzecie piętro w pięciokondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny.

Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży otwiera doskonała lokalizacja na obszarze oddziaływania klimatu śródziemnomorskiego, który uważany jest za jeden z najlepszych w Hiszpanii i jeden z najzdrowszych na świecie. Tutaj przez 3 000 godzin w roku świeci słońce. Okolica powinna przypaść do gustu również amatorom aktywnego wypoczynku, bowiem w pobliżu znajduje się bardzo wiele obiektów sportowych, w tym basen, boisko piłki nożnej, boisko do koszykówki, kort do tenisa i paddle, pole golfowe, port jachtowy etc. Blisko stąd również do plaży i nad morze. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje opcja zakupu garażu za 18 tys. EUR. Na wyciągnięcie ręki infrastruktura handlowo-usługowa.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia + salon. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-95)

Kontakt:
e-mail: e. boloz@wgn.pl