slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Altea)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Altea)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Altea (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dziewięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 305 600 zł i powierzchnia 82 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 15 922 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje nie tylko komfortowym wnętrzem z klimatyzacją, elegancją i prestiżem, ale również wysokim stopniem bezpieczeństwa, jaki oferuje. Właściciel wstawił bowiem solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością pobliski parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również ciekawym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi: 2 łazienki + kuchnia + pokój dzienny + taras + 2 sypialnie. W częściach wspólnych znajdziemy z kolei ogromny basen. Duża zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu są imponujące widoki na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca na koniec rewelacyjną lokalizacją w pierwszej linii od morza.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9116)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl