slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Caleta De Velez, Baviera Golf)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Caleta De Velez, Baviera Golf)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Caleta de Velez, Baviera Golf (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 655 650 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 90 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 285 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem oraz przepięknym tarasem. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależą:
– pomieszczenie gospodarcze
– miejsce parkingowe.
Dodatkowo przyszli domownicy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych: pomieszczeń socjalno-gastronomicznych + siłowni + basenów.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wszystkim życie na światowym poziomie. O komfort mieszkańców dba wstępna instalacja ciepłej i zimnej klimatyzacji. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto jeszcze dodać jasne, widne i słoneczne wnętrze, a także przemyślany rozkład pomieszczeń:
– taras;
– 2 sypialnie;
– przedpokój;
– salon;
– kuchnia;
– łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do cenionego i nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może także fantastyczną lokalizacją bardzo blisko plaży (pięć minut spacerem). W okolicy znajdziemy przedszkola, szkoły, supermarkety, apteki, ośrodki zdrowia, centra sportowe itp.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9003)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl