slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benidorm)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benidorm)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Benidorm (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 151 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 998 zł/m2, co daje 1 358 700 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nie tylko najwyższy standard życia w luksusie i wygodzie (klimatyzacja), ale również w poczuciu bezpieczeństwa (monitoring + domofon). Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia najwyższy standard życia. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaliczyć należy fantastyczną lokalizację tuż przy morzu (200 m). Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się tu również oferta części wspólnych osiedla, gdzie znajdziemy m.in. baseny. Okolica zapewnia szybki dostęp do najpotrzebniejszych w codziennym życiu: przedszkoli, szkół, sklepów, punktów usługowych, marketów, targowisk, placów zabaw, obiektów sportowych, centr handlowych, plaż, promenad, siłowni, terenów zielonych, bankomatów, jezior, ścieżek rowerowych, aptek, przychodni zdrowia. Właścicieli aut zainteresuje ujęta w cenie opłata za miejsce postojowe.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zaaranżowany w nowoczesnym stylu na 2 poziomach. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca oszałamiającymi widokami, jakie rozpościerają się z jego okien. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Kupując ten luksusowy apartament z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną polskojęzyczną obsługę przy zakupie (prawnik, notariusz, doradca kredytowy). Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w pomocy przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wsparcia w znalezieniu wymarzonych czterech ścian w słonecznej Hiszpanii. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości w Polsce i Hiszpanii, a także laureatami prestiżowych nagród: Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego, Nr 1 na rynku katowickim wg MoneyPL Top Marka Laur Klienta 2022 Orły Nieruchomości za 2021 rok. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4119)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl