slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 384 tys. zł i powierzchnia 48 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 tys. zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z zawartym w cenie wyposażeniem. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje estetycznie zaprojektowanym, słonecznym wnętrzem zapewniającym przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się przepięknym tarasem i funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: przedpokój, balkon, łazienka, kuchnia, 2 sypialnie, salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom nie tylko najwyższy komfort życia (klimatyzacja), ale również poczucie bezpieczeństwa (monitoring + domofon). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się prestiżową lokalizacją w centrum miasta, w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: bary, restauracje, bankomaty, sklepy, przychodnie zdrowia, apteki, szkoły, przedszkola, żłobki, centra handlowe. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią obiekty sportowe, piaszczyste plaże, siłownie, baseny, tereny zielone, parki oraz ścieżki rowerowe. Rodziny z małymi dziećmi ucieszą z kolei place zabaw. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4122)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl