slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Tarnów

Apartament do wynajęcia Tarnów

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Tarnowie (małopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 44 m2 z podziałem na dwa pokoi w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,6 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1994 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w pobliżu centrum. Blisko stąd również do licznych dyskontów, szkół, parków, sklepów, drogerii, przedszkoli. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się ponadto zapierającym dech w piersiach widokiem na zieloną okolicę. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zaliczyć należy także imponujące, wygodne i eleganckie wnętrze:
– przedpokój;
– łazienka;
– kuchnia;
– sypialnia;
– balkon;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na wynajem łącznie z ujętym już w cenie czynszem + „odstępnym”. Dodatkowymi kosztami są media według zużycia. Zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-3032)

Kontakt:
e-mail: renata@wgn.tarnow.pl