fragment ekskluzywnego pokoju dziennego w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona, Marbella)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona, Marbella)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol, Estepona, Marbella (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południe. Budynek z 2018 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 537 500 złotych (8 958 zł/mkw.), a także komfortową powierzchnię 60 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w niezwykle prestiżowej lokalizacji, w pobliżu wykwintnej restauracji, kortów tenisowych, SPA, siłowni, basenów i pól golfowych. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera opłatę za miejsce parkingowe wewnątrz budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pralnia + jadalnia + sypialnia + taras + kuchnia + łazienka + salon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się imponującymi widokami na ogrody i basen. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7528)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl