slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Kadyks)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Kadyks)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Del Sol, Kadyks (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 86 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 640 zł/m2. Budynek o 2 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 657 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim eleganckim i zaprojektowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem, które obejmuje następujące pomieszczenia i pokoje:
– przedpokój
– 2 sypialnie
– kuchnia
– pokój gościnny
– łazienka.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z prywatnym garażem, co z pewnością ucieszy rodziny posiadające samochód. Dużym udogodnieniem jest także obecność funkcjonalnego pomieszczenia gospodarczego. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji, na terenie pięknej dzielnicy mieszkaniowej nieopodal Gibraltaru i Sotogrande, pomiędzy polami golfowymi i zadbanymi plażami.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych uprzednio luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7529)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl