slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2015, a także imponująca cena 459 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 40 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 475 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych par lub osób w starszym wieku szukającym kontaktu z naturą (park, las i jezioro), bezpieczeństwa, wygody oraz spokoju. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem oraz umeblowaniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom najwyższe poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety) oraz komfortu. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym i – co ucieszy z pewnością osoby zmotoryzowane – prywatnym miejscem parkingowym.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje też ciekawą lokalizacją w jednej z najbardziej poszukiwanych okolic. W otoczeniu rozwinięta infrastruktura: poczta, przedszkole, sklepy, restauracje, apteka, szpital, punkty handlowo-usługowe itp. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia + taras. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przepięknym ogrodem. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3049)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl