jasny wystrój wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Kadyks)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Kadyks)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol, Kadyks (Hiszpania). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 886 500 złotych a także duża powierzchnia 110 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne drugie piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 059 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoim imponującym widokiem na morze. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: taras + kuchnia + 2 sypialnie + 2 łazienki + pokój dzienny + jadalnia. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest kompletnie umeblowane, ze sprzętem AGD i RTV. Ogromnym plusem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest z pewnością znajdujący się na terenie osiedla basen, z którego korzystać będą mogli lokatorzy. Na wyciągnięcie ręki dodatkowo mieszczą się inne obiekty sportowe, jak np. pola golfowe oraz liczne restauracje, punkty usługowe etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją awangardową, śródziemnomorską estetyką z dużymi tarasami. Dla plaży jest raptem 50 m. Otaczający krajobraz sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowe miejsce z prawdziwym śródziemnomorskim klimatem. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8392)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl