wizualizacja prezentuje komfortowe wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Budynek z 2021 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 338 786 złotych (4 900 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 69,14 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale, gdyż perfekcyjnie nadaje się do celów inwestycyjnych. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji. Osoby zmotoryzowane mają możliwość zakupu przypisanego miejsca postojowego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + łazienka + aneks kuchenny + salon + 2 pokoje + przedpokój. Nowi mieszkańcy ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży będą mogli skorzystać gratis z porad architekta wnętrz. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu i wyposażony w liczne, zaawansowane technologie, jak np.
– światłowód internetowy
– instalacja TV naziemnej
– instalacja TV satelitarnej
– instalacja TV kablowej
– system monitoringu z kamerami części wspólnych
– instalacja domofonowa.

Luksusowy apartament na sprzedaż spełniający wszystkie wymagania energooszczędności. Dużą zaletą jest z pewnością bliskość infrastruktury. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe w zasięgu wzroku. Warto podkreślić, że najbliższe otoczenie oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu, czyli osiedle zaprojektowano w taki sposób, by w pełni zaspokoić wszelkie oczekiwania lokatorów zarówno tych dorosłych jak i dzieci.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom kreatywnym, poszukującym „work-life balance”, ceniącym jakość i wygodę na wzór skandynawskiego stylu życia. To świetna propozycja dla osób niezależnych i nowoczesnych, które cenią sobie spokój i piękno przyrody jak również bliskość jaką oferuje pełna infrastruktura miejska. Skontaktuj się z nami mejlowo i umów się na spotkanie. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25-letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9316)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl